11 maja 2023 r. odbyły się kolejne zajęcia zorganizowane w XX Tygodniu Bibliotek pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!”. Poświęcone były „Kici Koci” – jednej z najpopularniejszych książek w bibliotece wśród najmłodszych czytelników z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie. Dzieci dowiedziały się, jak dużo różnych książek znajduje się w bibliotece. Na spotkaniu rozmawialiśmy na temat ich ulubionych książek, które czytają. Mówiliśmy o zasadach jakich przestrzegamy w bibliotece oraz o tym, że o książki należy dbać i je szanować.

Na zakończenie spotkania wszyscy dostali zakładki i wypożyczyli sobie wybrane książki.

Dzieciom i ich wychowawczyniom, Pani Annie Kudelskiej i Pani Monice Rydz- Szewczyk dziękujemy za odwiedziny.